Myslím, že se jedná o stránku kdejakého mladého člověka, protože již patříme ke generaci, která vnímá důležitost celoživotního učení. Nejen že je to důležité, ale také mě to celkem baví a popravdě mě i děsí, až skončím se studiem, protože je to pro mě způsob, jak se "jednoduše" vzdělávat.