Please enable JavaScript.
Coggle requires JavaScript to display documents.
План уроку до числового періоду - Coggle Diagram
План уроку до числового періоду
Тема. ОБ'ЄДНАННЯ ПРЕДМЕТІВ У ГРУПИ ЗА ПЕВНОЮ ОЗНАКОЮ. ЛІЧБА ПРЕДМЕТІВ
Листопад Наталія «Математика 1 клас» 2018р. НУШ 1
Мета: вчити учнів об'єднувати предмети у групи за спільною ознакою; вправляти їх у лічбі предметів; розвивати увагу, вміння слухати; вправляти у написанні паличок; виховувати інтерес до вивчення математики.
ІІ. Вичвчення нового матеріалу
Вміння об'єднувати предмети у групи.
Вправа 4
Розвиток інтересу до математики через почуття дитини.
Фізкультхвилинка (відео)
Вміння об'єднувати предмети у групи за спільною ознакою.
Вправа 3
Вправа 2
Відпочинок дитини. Скидування напруги та втоми.
Фізкультхвилинка (відео)
Лічба в межах 10. Поняття «однакові».
Вправа 1
І. Контроль, корекція ЗУН та досвіду
Повторення понять «перший», «останній», повторення лічби в межах десяти.
Актуалізація опорних знань
Весела лічба
Гра «Скільки?»
Розвиток логічного мислення. Повторення лічби в межах 10.
Учитель ставить мітку на іншій пелюстці. Діти продовжують лічбу.
Аналіз знань учнями кольорів
Спочатку на своє місце сідають ті, у кого на парті лежать жовті кружечки, далі ті, в кого червоні, а потім ті, в кого зелені.
Підготовка учнів до продуктивного уроку
Організаційний момент
ІІІ. Узагальнення, систематизація та закріплення
Тренування в написанні елемента цифри. Лічба клітинок.
Робота в зошиті
1) Вправи в написанні елементів цифр
Розуміння поняття «вгору», «праворуч», «вниз», «ліворуч».
Робота в зошиті
2) Графічний диктант
Використання лічби за допомогою спеціального матеріалу. Розуміння питання «скільки?»
Робота з матеріалом для лічби
Підведення підсумків вивченого.
Підсумок уроку. Рефлексія
Обладнання:
підручник: Листопад Наталія «Математика 1 клас» 2018р.
демонстраційне: мультимедійна презентація, картки з цифрами, казкові герої, палички для лічби, вирізана ромашка.
індивідуальне: кружечки певного кольору
Місце у програмі: Змістова лінія «Числа, дії з числами. Величини»